80mm Outer Dia 25W 220V AC Motor with Gearhead 4RK25GN-C 4GN-180K
gearhead
Product Reviews
Name: Review:
Related Products
DC 3.7V Small 7-Shaped Electronic Starter with Code Wheel Gear and Negative with 2 Pin Wire 130RPM Outer Dia 4.6mm
Outer Rotor DC Brushless Electronic Starter with Drive, Dynamic Balance Correction, DC 5V Silent Electronic Starter 5000 RPM, 0.25W, Outer Diameter 24.5mm Motor Drivers
80mm Spindle Mount, Durable Motor Bracket 80mm Spindle Motor Mount Base CNC Clamp Shaft Spindle Motor Base Holder Support Motion Control
AC High Torque Motor 25W 110V 50/60HZ Variable Speed Motor with Controller, 90-1350rpm AC Gear Motor High Torque with Speed Controller, Electric Single-Phase Motor (25W 60K)