WELL/XLG-320-48-ABV 48V 6.5A 312W Constant Voltage LED Driver
led
Product Reviews
Name: Review:
Related Products
Appli Parts APFM-101E 10W Refrigeration Condenser and Evaporator Motor 115V 60Hz 0.65A 1450rpm Includes Base and 9in Aluminum
120V 50CFM Bathroom Vent Fan Motor Replacement Compatible with Broan-NuTone, Bathroom Vent Exhaust Fan Motor Compatible with C65878, VFM100, E498-1, 82423K, K111, C01575(0.65a)
Universal Bathroom Vent Exhaust Fan Motor, 50CFM 120V Replacement Electric Motors Kit Compatible with Broan-NuTone, 0.65A 60Hz Bathroom Exhaust Fan Motor with Blower Wheel(1 Piece)
Manual Motor Starter, Rotary, 48 To 65A