S97012038 Bathroom Exhaust Fan Motor Replacement Kit - Fits Broan 659 662 663, 50CFM 120V with Blower Wheel
blower exhaust fan motor
Product Reviews
Name: Review:
Related Products
S97012038 Bathroom Vent Fan Motor Replacement Compatible with 659 662 663 668 678 688 50CFM 97012038 Exhaust Fan Motor, Bathroom Exhaust Motor Replacement with Ceiling Blower 120V 60HZ 3000RPM 0.29A
S97012038 Vent Bathroom Exhaust Fan Compatible for Broan Bathroom, Dimensions: 4
S97012038 Vent Bathroom Exhaust Fan Compatible for Broan Bathroom, Dimensions: 4" x 3" x 2.5", Voltage: 120 VAC, Amps: 0.9A, Bathroom Vent Fan Wheel Replaces numbers 1172611 97008511 97008512 97012038
Bp27 Fan Motor S97012038 Bathroom Vent Fan Motor Replacement fit for Nu-Tone Br-oan 688 668 663 659 662 678, 120V 50CFM Bathr
Universal Bathroom Vent Exhaust Fan Motor, 50CFM 120V Replacement Electric Motors Kit Compatible with Broan-NuTone, 0.65A 60Hz Bathroom Exhaust Fan Motor with Blower Wheel(1 Piece)