R370 Brushed Vibration Motor DC 12V-24V 8000RPM Dual Head High Torque Electrodynamic Vibration Motor with 2 Ferrous Sector Rotating Mass Blocks(R370)
Product Reviews
Name: Review:
Related Products
DC 12V-24V 8000RPM 775 Brushed Vibration Motor Double-Head High Torque Electric Vibrating Motors with 2 Iron Rotating Mass
DC12V/24V Brushed DC Strong Vibration Motor 3000RPM Double Eccentric Wheel 15W Power for Massage Bed Chair,Equipment Vibration (24V Motor+Power)
DC Coreless Vibration Motors, 7x25mm Micro Vibrating Motors, Waterproof Vibration Motor for Electronic Vibration equipments and DIY Projects, 8000-20000RPM (10PCS)
DC 6V 10W 545 Vibration Vibration Electronic Starter High Power Strong Vibration Motor Drivers
20pcs Micro Vibration Motor DC 3 V 3500 RPM Cell Phone Mini Vibration Motor 4 mm x 8 mm for Electronic Vibration Project