Micro 895 Motor DC12-24V High Power Generator 2.05A 12000RPM Double Ball Bearing Large Tq(Motor Bracket)
Product Reviews
Name: Review:
Related Products
Micro 895 Motor DC12-24V High Power Generator 2.05A 12000RPM Double Ball Bearing Large Tq(5000-10000RPM Double)
Micro 895 Motor DC12-24V High Power Generator 2.05A 12000RPM Double Ball Bearing Large Tq(6000-12000RPM)
Micro 895 Motor DC12-24V High Power Generator 2.05A 12000RPM Double Ball Bearing Large Tq(3000-6000RPM)
CHANCS 12V/24V DC Motor Mounting Bracket Clamp Seat Support Holder for Micro 895 Motor Series
45mm Planetary Gear Reducer Input 5mm for 895 Motor(1 to 71 with 5.0)