GA12YN20 Engine DC 3V 5V 6V 9V 12V 11RPM Full Metal Gearbox Gear Electronic Starter Right Angle Motor Drivers
gearbox motor
Product Reviews
Name: Review:
Related Products
N20 Gearbox Gear Electronic Starter Metal Brush Engine DC 3V-6V 30RPM Slow Speed Large Torque Low Noise Motor Drivers
030 Full Metal Gearbox Gear Electronic Starter 70mm Long Shaft Engine DC 3V 5V 6V 9V 12V 30RPM Slow Speed High Torque Motor Drivers
Precious N20 Gearbox Gear Electronic Starter Metal Brush Engine DC 3V-6V 30RPM Slow Speed Large Torque Low Noise Motor Drivers
GA12YN20 N20 Full Metal Gearbox Gear Electronic Starter Right Angle DC 3V 3.7V 5V 20RPM Slow Speed Reduction Motor Drivers
10pcs Micro 130 DC Motor Strong Magnetic Brushed Electric DC 3V -12V 25000 RPM Cars Toys Electric Motor, High Speed Torque DIY Remote Control Toy Car Hobby Motor, Metal Car Engine Motor Kit for Toys