2Pcs 50RIA120 SCR Silicon Controlled Rectifier Screw Type Thyristor for Motor Control
motor
Product Reviews
Name: Review:
Related Products
2Pcs Silicon Controlled Rectifier Screw Type Thyristor Scr Rectifier Silicon Control Rectifier Device 50RIA120 SCR for Motor Control 50A, Controlled Rectifier Component 120 Scr for Motor Control
(6PCS) Thyristor JST12A 24A 41A (= BTA12 BTA24 BTA41) SCR,Bidirectional Triac, SCR Silicon Controlled Rectifier with Repetitive Peak Off-State Voltage 1200V
4000W SCR Digital Voltage Regulator, 40A Two Way Power Silicon Controller with Large Heat Sink and Wave Voltage Absorbing Circuit, for Electric Stoves Water Heaters Small Motors
Teyleten Robot AC 110V 120V 220V 230V 10000W High Power SCR Motor Speed Controller Board Dimming/Attemperation/Voltage/Regulator/Thermoregulation/SCR Controller Board
10000W SCR Motor Speed Controller High Power AC 110V 120V 220V 230V Voltage Regulator Dimming Attemperation Thermoregulation Board(10000W SCR Controller)
10PCS Generator Carbon Brush Set 5x7x19mm with Wire and Spring for Tractor, Forklift, Agricultural Vehicle, Silicon Rectifier JF11A JF12A Motor Repair and Replacement Tool, Carbon and Metal Material