1pcs 86BYG250B Stepper Motor Kit 2-Phase 4.5N.m 80mm Nema34 Motor MA860H 2.0A-7.20A AC18V-60V.DC24-80VDC Driver Computerized Numerical Control Engraving Machine(12.7mm)
kit
Product Reviews
Name: Review:
Related Products
1pcs 86BYG250B Stepper Motor Kit 2-Phase 4.5N.m 80mm Nema34 Motor MA860H 2.0A-7.20A AC18V-60V.DC24-80VDC Driver Computerized Numerical Control Engraving Machine(14mm)
1pcs Nema11 Stepper Motor 28HS5006A4 Length 28mm 42 Stepper Motor Driver DM430 3A DC 24V for Dispensing Machine SMT Machine
1pcs Nema34 Stepper Motor Open Loop or Close Loop DC Engines 12Nm with Driver DM860H / HBS86H +3M Encoder Cables for Computerized Numerical Control Router(12Nm Open Loop)