1PC 6mm Planetary 3-Stage Gearbox Gear Reducer Electronic Starter DC 1.5V-3.7V 420RPM Slow Speed D-Shaft for Robot Fingerprint Lock Motor Drivers
dc gear gearbox motor speed
Product Reviews
Name: Review:
Related Products
1PC 6mm 612 Coreless Electronic Starter Precision Planetary Gearbox Gear Reducer DC 1.5V 3V 3.7V 420rpm DIY Robot Fingerprint Lock
Garosa DC12V Mini Gear Box Planetary Gearbox Motor 6mm Planetary Gear Motor All-Brass Micro Speed Reduction Motor High Torsion Gear Box Motor Low Noise 400RPM/600RPM/800RPM(600RPM)
6mm Planetary Coreless Gear Reducer Electronic Starter Push Rod Two Screw Slider Nut 3-Stage Planetary Gearbox Motor Drivers
Precision 6MM Planetary Gear Electronic Starter DC 3V 3.7V 420RPM Silent High Torque 3-Stage Planetary Reduction Gearbox for Fingerprint Lock Motor Drivers
Precision 6mm Planetary Reduction Electronic Starter Push Rod Two Screw Slider Nut Coreless Gear Electronic Starter for Zhaowei Motor Drivers
6mm Planetary Gear Electronic Starter 4-Stage Reducer Electronic Starter DC1.5V-3.7V 50RPM Slow Speed Large Torque Coreless Reduction Electronic Starter Robot Toy Motor Drivers