10000W AC110V 220V 75A SCR Voltage Regulator Speed Controller Dimmer Thermostat
Product Reviews
Name: Review:
Related Products
6000W SCR Thyristor Speed Controller Kit 2-Pack AC110V/220V Input AC10-220V Output Motor Heater Dimmer Thermostat Regulator
DC0-220V 6A WK622 Speed Regulator for DC Electronic Starter Control Supply AC110V-220V Input Speed Controller Spindle Electronic Starter Motor Drivers
RATTMMOTOR 800W Mach3 Fuction CNC Spindle Motor Speed Controller 6A Power Supply Converter AC110V/220V Compatible with 800W Spindle Motor for CNC Router Milling Machine
RATTMMOTOR 800W Spindle Motor Kit, 0.8KW 110V ER11 20000RPM 0.79NM Air Cooled DC Spindle Motor+Mach3 Fuction Motor Speed Controller Power Supply Converter AC110V/220V+52mm Mount Clamp for CNC Machine
4000W SCR Voltage Regulator Dimmer - Stepless Speed Control for AC110V/220V, Electronic Thyristor Controller with US Plug
PLHLABAATV synchronous Motor 14W 60KTYZ AC110V/220V Electric Synchronous Motor Turntable Metal Gear 50/60HZ Center Shaft Diam